čtvrtek 26. srpna 2010

Milý zloději, ...

Milý zloději,
doufám, že ti Tipo dobře slouží. Ne, nedoufám, já vím, že ano. Tak si tedy pamatuj:
To auto od tebe nic nechce. Bude asi potřeba dolít olej, ale ještě lepší by bylo, kdybys ho vyměnil, už jsem na něm dost najel. V zimě bude blbě startovat, nezapomínej na sytič a klíč drž tak dlouho, dokud nechytne. Neboj se, chytne. V nejhorším případě můžeš ukrást startovací kabely z našeho služebního auta. Baterka je ani ne rok stará, s tou problém nebude, ale startér zlobí, když přelezeš plot nějakého vrakoviště (bacha na Bystřici, tam mají velké psy!), určitě něco najdeš. Jezdí to na jakoukoli naftu, dokonce jsem měl dojem, že když jsem tam dal levnou naftu (ONO), jelo to živěji. Ostřikovače jsem ti dolil, to máš v pohodě. Kufr nejde zvednout celý, pozor na hlavu. Pravé přední kolo dost ucházelo, ale vyměnil jsem ti duši, snad už to přestane zlobit.
Horší je to s tlumiči, ty už mají odslouženo, takže přes díry a prahy opatrně, na pole a D1 raději vůbec nejezdi.
Buď na něj hodný.
A jestli jsi ho už někde ve stodole rozřezal, tak ať ti shnijou ruce až k ramenům.

pátek 25. června 2010

Zobraz ďábla - posílíš mír

Na obalu našeho cedéčka
bude ukřižovana ďáblice
a na bradavkách bude mít hvězdičky.
Protože jsme fakt drsný
ale je to taky o citech.

pátek 18. června 2010

za Kadaň moderní

Město Kadaň, v rámci zapojení do celostátního programu Internet na každém rohu, využilo výhodné nabídky nákupu internetových terminálů z ruského Jakutska. První terminály už byly instalovány na městských hradbách:

středa 16. června 2010

pondělí 24. května 2010

Jsme mistři světa

Otevíráme zlatou bránu!! Přepište dějiny!!
-
Napište třeba, že svatý Václav dostal infarkt.

neděle 23. května 2010

Co nového ve schránce?

Do schránky nám chodí Severočeské listy, noviny vydávané krajem, tedy jakýsi předvolební masturbátor socdemáckého ega.
Nedávno přišly i Krajské listy, podle obsahu tuším, že je vydává krajské zastoupení ODS.
-
Nejhorší je, že obojí se tiskne na křídový papír.
Ani prdel si s tím nevytřete
.
Slovensko je demokratická země, jestli chce někdo mlátit buzeranty, nikdo mu bránit nebude.